1271834 | CHARX GBH4I-DC125-2,0M
Šifra: 2046283
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1271834
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151463151
i još mnogo više...
S pristupnom blokadom
Maks. nazivna struja
125A
Standard
GB DC
Širina
93mm
Dubina
136.3mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Integrirana LED dioda
Vrsta struje
DC
Broj komunikacijskih kontakata
6
Visina
93mm
Nazivni napon
1000V