1271835 | CHARX T2HCI24-1AC32-2,0M2
Šifra: 2046284
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1271835
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151463816
i još mnogo više...
Visina
95.1mm
Maks. nazivna struja
32A
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Dubina
111.4mm
Širina
112.8mm
Vrsta struje
AC jednofazni
Nazivni napon
250V