1271836 | CHARX T1HCI12-1AC80-2,0M1
Šifra: 2046285
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1271836
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151463618
i još mnogo više...
Širina
90mm
Dubina
112.2mm
Visina
90mm
Nazivni napon
250V
2
Integrirana LED dioda
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Maks. nazivna struja
80A