1271960 | CHARX T1HCI12-1AC48-2,0M1
Šifra: 2046286
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1271960
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151463229
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S isprepletenim pokretačem
Standard
Tip 1
S pristupnom blokadom
Dubina
112.2mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Širina
90mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Nazivni napon
250V
Maks. nazivna struja
48A
Visina
90mm