1271965 | CHARX T2HCI24-3AC32-2,0M2
Šifra: 2046287
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1271965
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151464004
Tip 2
Vrsta struje
AC 3-fazni
Dubina
111.4mm
Integrirana LED dioda
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Nazivni napon
480V
S isprepletenim pokretačem
Širina
112.8mm
Visina
95.1mm
S pristupnom blokadom
Maks. nazivna struja
32A