1271966 | CHARX T2HCI12-3AC32-2,0M2
Šifra: 2046288
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1271966
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151463182
Dubina
111.4mm
Vrsta struje
AC 3-fazni
Integrirana LED dioda
Broj komunikacijskih kontakata
2
Maks. nazivna struja
32A
Nazivni napon
480V
Širina
112.8mm
S isprepletenim pokretačem
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Visina
95.1mm