1303648 | CHARX T2HBI24-DC250-4,0M2
Šifra: 2046543
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1303648
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151549947
i još mnogo više...
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Dubina
133.5mm
Maks. nazivna struja
250A
Vrsta struje
DC
S isprepletenim pokretačem
Duljina fiksnog spojnog kabela
4m
Nazivni napon
1000V