1328277 | CHARX T2HBI12-3AC32DC200-3,0M2
Šifra: 2046846
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1328277
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151620967
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Nazivni napon
480V
Duljina fiksnog spojnog kabela
3m
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
Maks. nazivna struja
32A
Vrsta struje
AC 3-fazni
Dubina
128.4mm