1338230 | CHARX T2HBI12-3AC32DC250-5,0M2
Šifra: 2047202
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1338230
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151641399
Dubina
128.4mm
Širina
108mm
Visina
140.25mm
S isprepletenim pokretačem
Nazivni napon
480V
S pristupnom blokadom
Maks. nazivna struja
32A