1338252 | CHARX T2HBI12-3AC32DC250-8,0M2
Šifra: 2047207
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1338252
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151641146
i još mnogo više...
Dubina
128.4mm
Širina
108mm
S isprepletenim pokretačem
Maks. nazivna struja
32A
Vrsta struje
AC 3-fazni
Broj komunikacijskih kontakata
2
S pristupnom blokadom
Duljina fiksnog spojnog kabela
8m
Presjek energetskih kontakata
95 .. undefinedmm²
Integrirana LED dioda
Visina
140.25mm
Nazivni napon
480V