1338270 | CHARX T1HBI12-DC250-4,0M1
Šifra: 2047208
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1338270
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151641702
Nazivni napon
1000V
Maks. nazivna struja
250A
S pristupnom blokadom
Vrsta struje
DC
S isprepletenim pokretačem
Visina
151.2mm
Širina
108mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Dubina
122.8mm