1344533 | CHARX T2HBI12-DC200-5,0M2
Šifra: 2047627
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1344533
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151658021
Dubina
133.5mm
S isprepletenim pokretačem
S pristupnom blokadom
Nazivni napon
1000V
Duljina fiksnog spojnog kabela
5m
Broj komunikacijskih kontakata
2
Maks. nazivna struja
200A
Širina
108mm
Visina
140.25mm