1346635 | CHARX T1HBI12-1AC80DC250-5,0M1
Šifra: 2047677
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1346635
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151661205
Širina
108mm
Visina
151.2mm
Nazivni napon
250V
Vrsta struje
AC jednofazni
Maks. nazivna struja
80A
Broj komunikacijskih kontakata
2
Duljina fiksnog spojnog kabela
5m
Presjek energetskih kontakata
95 .. undefinedmm²
Dubina
122.8mm