1346636 | CHARX T1HBI12-1AC80DC200-5,0M1
Šifra: 2047678
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1346636
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151661304
i još mnogo više...
Širina
108mm
Dubina
122.8mm
Integrirana LED dioda
Maks. nazivna struja
80A
Visina
151.2mm
Nazivni napon
250V