1349577 | CHARX T2HBI12-DC250-5,0M2
Šifra: 2047700
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1349577
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151668426
Visina
140.25mm
Širina
108mm
Dubina
133.5mm
Nazivni napon
1000V
Maks. nazivna struja
250A