1356140 | CHARX T2HBI12-DC200-8,0M2
Šifra: 2047772
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1356140
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151684501
Visina
140.25mm
Dubina
133.5mm
Nazivni napon
1000V
Vrsta struje
DC
Integrirana LED dioda
Širina
108mm
Maks. nazivna struja
200A