1356142 | CHARX T2HBI12-DC250-8,0M2
Šifra: 2047773
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1356142
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151684617
i još mnogo više...
Dubina
133.5mm
Visina
140.25mm
Nazivni napon
1000V
Maks. nazivna struja
250A
S pristupnom blokadom
Vrsta struje
DC
Duljina fiksnog spojnog kabela
8m
Širina
108mm