1356143 | CHARX T2HBI12-3AC32DC200-8,0M2
Šifra: 2047774
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1356143
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151684709
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Vrsta struje
AC 3-fazni
Dubina
128.4mm
Maks. nazivna struja
32A
Duljina fiksnog spojnog kabela
8m
Integrirana LED dioda
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
S isprepletenim pokretačem
S pristupnom blokadom
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Nazivni napon
480V