1356147 | CHARX T2HBI12-3AC32DC200-5,0M2
Šifra: 2047775
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1356147
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151683528
Širina
108mm
S pristupnom blokadom
Dubina
128.4mm
Maks. nazivna struja
32A
Broj komunikacijskih kontakata
2
Nazivni napon
480V
Duljina fiksnog spojnog kabela
5m
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Visina
140.25mm