1356148 | CHARX T2HBI12-3AC32DC125-8,0M2
Šifra: 2047776
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1356148
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151684716
Dubina
128.4mm
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Visina
140.25mm
Vrsta struje
AC 3-fazni
Širina
108mm
Nazivni napon
480V
Broj komunikacijskih kontakata
2
Duljina fiksnog spojnog kabela
8m
Maks. nazivna struja
32A