1356149 | CHARX T2HBI12-3AC32DC125-5,0M2
Šifra: 2047777
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1356149
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151684631
Visina
140.25mm
Nazivni napon
480V
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Maks. nazivna struja
32A
Duljina fiksnog spojnog kabela
5m
Vrsta struje
AC 3-fazni
Širina
108mm
Presjek energetskih kontakata
35 .. undefinedmm²
Integrirana LED dioda
Broj komunikacijskih kontakata
2
Dubina
128.4mm