1356150 | CHARX T2HBI12-1AC32DC250-8,0M2
Šifra: 2047778
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1356150
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151684143
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Širina
108mm
Dubina
128.4mm
Nazivni napon
250V
S pristupnom blokadom
Maks. nazivna struja
32A
Presjek energetskih kontakata
95 .. undefinedmm²
Visina
140.25mm