1356151 | CHARX T2HBI12-1AC32DC250-5,0M2
Šifra: 2047779
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1356151
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151684518
S pristupnom blokadom
Broj komunikacijskih kontakata
2
Dubina
128.4mm
Integrirana LED dioda
Vrsta struje
AC jednofazni
Maks. nazivna struja
32A
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Visina
140.25mm
Širina
108mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
5m
Nazivni napon
250V