1356152 | CHARX T2HBI12-1AC32DC200-8,0M2
Šifra: 2047780
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1356152
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151683375
S pristupnom blokadom
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Visina
140.25mm
Nazivni napon
250V
Dubina
128.4mm
Vrsta struje
AC jednofazni
Duljina fiksnog spojnog kabela
8m
Maks. nazivna struja
32A
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
Integrirana LED dioda
Broj komunikacijskih kontakata
2
Širina
108mm