1356154 | CHARX T2HBI12-1AC32DC200-5,0M2
Šifra: 2047781
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1356154
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151684150
Visina
140.25mm
Dubina
128.4mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Širina
108mm
Vrsta struje
AC jednofazni
Duljina fiksnog spojnog kabela
5m
Integrirana LED dioda
Nazivni napon
250V
S isprepletenim pokretačem
Maks. nazivna struja
32A