1356160 | CHARX T2HBI12-1AC32DC125-8,0M2
Šifra: 2047782
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1356160
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151684228
i još mnogo više...
Dubina
128.4mm
S isprepletenim pokretačem
Maks. nazivna struja
32A
Nazivni napon
250V
Duljina fiksnog spojnog kabela
8m
Vrsta struje
AC jednofazni
Presjek energetskih kontakata
35 .. undefinedmm²
Visina
140.25mm
Širina
108mm