1356162 | CHARX T2HBI12-1AC32DC125-5,0M2
Šifra: 2047783
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1356162
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151684525
i još mnogo više...
Visina
140.25mm
Širina
108mm
S pristupnom blokadom
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Nazivni napon
250V
Dubina
128.4mm
S isprepletenim pokretačem
Presjek energetskih kontakata
35 .. undefinedmm²
Broj komunikacijskih kontakata
2
Integrirana LED dioda
Maks. nazivna struja
32A