1358242 | CHARX T2HBI12-3AC32DC125-3,0M2
Šifra: 2047796
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1358242
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151686918
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Širina
108mm
S pristupnom blokadom
Maks. nazivna struja
32A
Visina
140.25mm
Dubina
128.4mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
3m
Presjek energetskih kontakata
35 .. undefinedmm²
Integrirana LED dioda
S isprepletenim pokretačem
Nazivni napon
480V