1358243 | CHARX T1HBI12-DC250-5,0M1
Šifra: 2047797
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1358243
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151685683
Visina
151.2mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Maks. nazivna struja
250A
Vrsta struje
DC
Nazivni napon
1000V
Dubina
122.8mm
Integrirana LED dioda
Duljina fiksnog spojnog kabela
5m
S isprepletenim pokretačem
Širina
108mm