1358244 | CHARX T1HBI12-DC200-5,0M1
Šifra: 2047798
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1358244
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151686086
i još mnogo više...
Širina
108mm
Dubina
122.8mm
Maks. nazivna struja
200A
S pristupnom blokadom
S isprepletenim pokretačem
Vrsta struje
DC
Visina
151.2mm
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Duljina fiksnog spojnog kabela
5m
Broj komunikacijskih kontakata
2
Nazivni napon
1000V