1358245 | CHARX T1HBI12-1AC48DC200-5,0M1
Šifra: 2047799
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1358245
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151687205
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Visina
151.2mm
Dubina
122.8mm
Maks. nazivna struja
48A
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
Duljina fiksnog spojnog kabela
5m
Nazivni napon
250V
S isprepletenim pokretačem
Integrirana LED dioda
Širina
108mm