1358246 | CHARX T2HCI24-3AC32-12,0M2
Šifra: 2047800
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1358246
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151686093
Visina
95.1mm
Širina
112.8mm
Dubina
111.4mm
Nazivni napon
480V
Maks. nazivna struja
32A