1360760 | CHARX T1HBI12-DC250-8,0M1
Šifra: 2047822
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1360760
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151691493
Širina
108mm
Visina
151.2mm
Vrsta struje
DC
S pristupnom blokadom
Duljina fiksnog spojnog kabela
8m
Maks. nazivna struja
250A
Nazivni napon
1000V
Broj komunikacijskih kontakata
2
Integrirana LED dioda
Dubina
122.8mm