1360816 | CHARX T1HBI12-1AC80DC250-8,0M1
Šifra: 2047823
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1360816
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151696122
Dubina
122.8mm
Visina
151.2mm
Maks. nazivna struja
80A
Nazivni napon
250V
Integrirana LED dioda
Širina
108mm