1360818 | CHARX T1HBI12-1AC80DC200-8,0M1
Šifra: 2047824
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1360818
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151691561
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S isprepletenim pokretačem
S pristupnom blokadom
Nazivni napon
250V
Dubina
122.8mm
Maks. nazivna struja
80A
Vrsta struje
AC jednofazni
Duljina fiksnog spojnog kabela
8m
Broj komunikacijskih kontakata
2
Integrirana LED dioda
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
Visina
151.2mm
Širina
108mm