1360822 | CHARX T1HBI12-1AC48DC250-8,0M1
Šifra: 2047825
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1360822
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151691745
i još mnogo više...
Maks. nazivna struja
48A
Širina
108mm
S pristupnom blokadom
Nazivni napon
250V
Presjek energetskih kontakata
95 .. undefinedmm²
Vrsta struje
AC jednofazni
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Dubina
122.8mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Integrirana LED dioda
Visina
151.2mm