1360828 | CHARX T1HBI12-1AC48DC250-5,0M1
Šifra: 2047826
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1360828
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151691943
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Širina
108mm
S isprepletenim pokretačem
Maks. nazivna struja
48A
Visina
151.2mm
Dubina
122.8mm
Nazivni napon
250V