1360843 | CHARX T1HBI12-1AC48DC200-8,0M1
Šifra: 2047827
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1360843
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151696511
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Dubina
122.8mm
Maks. nazivna struja
48A
Nazivni napon
250V
Integrirana LED dioda
Širina
108mm
2
Duljina fiksnog spojnog kabela
8m
Visina
151.2mm