1360849 | CHARX T1HBI12-1AC48DC125-5,0M1
Šifra: 2047828
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1360849
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151696603
i još mnogo više...
Nazivni napon
250V
Vrsta struje
AC jednofazni
Širina
108mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Integrirana LED dioda
S isprepletenim pokretačem
Visina
151.2mm
S pristupnom blokadom
Dubina
122.8mm
Maks. nazivna struja
48A