1360866 | CHARX T1HBI12-1AC48DC125-8,0M1
Šifra: 2047829
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1360866
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151691752
i još mnogo više...
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S pristupnom blokadom
Dubina
122.8mm
Nazivni napon
250V
Maks. nazivna struja
48A
Broj komunikacijskih kontakata
2
Presjek energetskih kontakata
35 .. undefinedmm²
Duljina fiksnog spojnog kabela
8m
Integrirana LED dioda
Visina
151.2mm
S isprepletenim pokretačem
Širina
108mm