1366760 | CHARX T2HBI12-3AC32DC250-2,0M6
Šifra: 2047908
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1366760
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151720049
Visina
140.25mm
S isprepletenim pokretačem
Širina
108mm
Vrsta struje
AC 3-fazni
Integrirana LED dioda
Nazivni napon
480V
Dubina
128.4mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Broj komunikacijskih kontakata
2
Maks. nazivna struja
32A