1366772 | CHARX T2HBI24-1AC32DC200-3,0M2
Šifra: 2047909
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1366772
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151712556
Dubina
128.4mm
S isprepletenim pokretačem
Maks. nazivna struja
32A
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Nazivni napon
250V
Širina
108mm
Integrirana LED dioda
Broj komunikacijskih kontakata
2
Vrsta struje
AC jednofazni
Visina
140.25mm