1376683 | CHARX T1HBI12-DC200-6,0M1
Šifra: 2048085
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1376683
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151741723
Maks. nazivna struja
200A
Duljina fiksnog spojnog kabela
6m
S pristupnom blokadom
Vrsta struje
DC
Širina
108mm
Nazivni napon
1000V
Dubina
122.8mm
Integrirana LED dioda
Visina
151.2mm