1376690 | CHARX T1HBI12-DC250-6,0M1
Šifra: 2048087
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1376690
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151740788
Nazivni napon
1000V
Širina
108mm
Dubina
122.8mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
6m
Vrsta struje
DC
Integrirana LED dioda
Visina
151.2mm
Maks. nazivna struja
250A