1379288 | CHARX T1HCI12-1AC48-5,0M1
Šifra: 2048253
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1379288
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151748586
Tip 1
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Visina
90mm
S pristupnom blokadom
Dubina
112.2mm
Integrirana LED dioda
Nazivni napon
250V
Širina
90mm
Maks. nazivna struja
48A