1379294 | CHARX T1HCI12-1AC80-5,0M1
Šifra: 2048254
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1379294
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151747770
Širina
90mm
S pristupnom blokadom
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S isprepletenim pokretačem
Maks. nazivna struja
80A
Integrirana LED dioda
Nazivni napon
250V
Vrsta struje
AC jednofazni
Duljina fiksnog spojnog kabela
5m
Visina
90mm
Dubina
112.2mm