1383856 | CHARX T2HBI12-DC200-4,0M2
Šifra: 2048318
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1383856
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151758448
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
Širina
108mm
Dubina
133.5mm
Maks. nazivna struja
200A
Nazivni napon
1000V
Duljina fiksnog spojnog kabela
4m
Integrirana LED dioda
Vrsta struje
DC
Visina
140.25mm