1383857 | CHARX T2HBI12-DC200-4,0M6
Šifra: 2048319
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1383857
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151756895
Širina
108mm
Vrsta struje
DC
Duljina fiksnog spojnog kabela
4m
Broj komunikacijskih kontakata
2
Dubina
133.5mm
Integrirana LED dioda
S isprepletenim pokretačem
Maks. nazivna struja
200A
Nazivni napon
1000V
Visina
140.25mm