1383858 | CHARX T2HBI12-DC200-2,0M6
Šifra: 2048320
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1383858
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151758455
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
Širina
108mm
S pristupnom blokadom
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Dubina
133.5mm
Visina
140.25mm
Nazivni napon
1000V
Maks. nazivna struja
200A