1388731 | CHARX T2HBI24-DC250-8,0M2
Šifra: 2048387
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1388731
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151767723
Visina
140.25mm
Širina
108mm
Nazivni napon
1000V
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Duljina fiksnog spojnog kabela
8m
Broj komunikacijskih kontakata
2
Dubina
133.5mm
Vrsta struje
DC
Maks. nazivna struja
250A